Header toplijst
Header toplijst
Toplijst

Top 10 cadeaus voor hem

11-06-2020

Volgende week staat Vaderdag voor de deur, tijd om te brainstormen over een leuk cadeau. Maar waar moet je beginnen? Om je even op weg te helpen met je brainstormsessie, hebben wij een lijst opgesteld met cadeautips voor mannen. Kies een van de prachtige, spannende of vermakelijke boeken uit de lijst en je zorgt gegarandeerd voor een glimlach op zijn gezicht!

Helen Grace 9: Nog lange niet - M.J. Arlidge

Nog lange niet van M.J. Ardlidge is alweer het negende deel in de Helen Grace-reeks. De schrijver neemt je wederom mee in een spannende thriller, die je niet snel zal vergeten. "Je hebt nog één uur te leven." Dit is de zin die de slachtoffers horen wanneer ze hun telefoon opnemen. Helen Grace raakt al snel betrokken in de zoektocht naar de nieuwe seriemoordenaar. Alleen is het een race tegen de klok die ze niet lijkt te winnen. De moordenaar is haar elke keer een stap voor. Helen heeft geen idee in welke richting ze moet zoeken, ze heeft namelijk geen motief, geen verdachten en geen aanwijzingen. Totdat blijkt dat de slachtoffers allemaal bevriend zijn met elkaar. Lukt het Helen Grace om de moordenaar te vinden voordat er nog meer slachtoffers vallen?

Pap, vertel eens - Elma van Vliet

Het invulboek Pap, vertel eens van Elma van Vliet is een leuk en creatief boek om te geven en te krijgen. Het invulboek staat vol met vragen over herinneringen, dromen en wensen. Door het invullen van de leuke en onverwachte vragen over onderwerpen zoals zijn kindertijd, verliefd zijn, vader worden en de bijzondere band tussen vader en kind, schrijft je vader stap voor stap zijn levensverhaal. Of maak het nog specialer door het boek samen in te vullen en in gesprek te gaan. Zo ontstaat er een uniek en persoonlijk boek van jullie samen. Als je vader het boek heeft ingevuld, geeft hij het weer terug aan jou. Pap, vertel eens helpt bij het maken, delen en bewaren van dierbare herinneringen.

Fernando Ricksen: De finale strijd - Vincent de Vries & Veronika Ricksen

Fernando Ricksen: De Finale Strijd van Vincent de Vries en Veronika Ricksen is het aangrijpende verhaal van oud-profvoetballer Fernando Ricksen over zijn leven met de ziekte ALS. Uitgerekend op de dag dat zijn boek Vechtlust wordt gepresenteerd krijgt Fernando Ricksen te horen dat hij lijdt aan ALS en nog hooguit vier maanden te leven heeft. Hoe uitzichtloos het misschien ook lijkt, dat betekent niet dat hij zich gewonnen geeft. Ricksen strijdt tegen de ziekte zoals hij voetbalde: hij gaat er met gestrekt been in. Vincent de Vries maakt de aftakeling van zijn vriend van dichtbij mee. Het resultaat is een indringend en intiem portret van een man die zes jaar lang de dood in de ogen keek.

Burgers & BBQ Bites - Jord Althuizen

Steek de barbecue maar vast aan want dit boek is gevuld met de lekkerste hapjes en maaltijden van de barbecue die je voor geen goud wil missen. Het nieuwe boek BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites van Jord Althuizen bevat barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. In dit boek neemt culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de Verenigde Staten met zijn heerlijke recepten. Soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte barbecue werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA? In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee naar de deli's van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco's of spicy BBQ snacks-on-a-stick. We want it all, and we want it now!

Amos Decker 6: Ondergronds - David Baldacci

De gas- en oliewinning blijken het broeinest te zijn voor de grote problemen waar de stad London in North-Dakota mee kampt. De FBI-agenten Amos Decker en Alex Jamison moeten in Ondergronds van David Baldacci achter de daders van de misdaden aan. De twee agenten worden gevraagd om de dood van Irene Cramer te onderzoeken. Na de autopsie van het lichaam wordt ze gedumpt op een vuilnisbelt, maar dit is pas het begin van een vreemde zaak. Al snel komen ze erachter dat Irene niet de lieve juffrouw blijkt te zijn, die iedereen dacht dat ze was. 's Nachts ging ze namelijk te werk als prostituee. De sekte waar zij toebehoorde is gehuisvest op een terrein dat nog niet zo lang geleden het eigendom was van een ultrageheime faciliteit van de luchtmacht. De stad blijkt vol geheimen te zitten. Als er nog een moord wordt gepleegd, moeten Decker en Jamison er alles aan doen om de dader te vinden. Tijdens hun zoektocht naar de dader krijgen ze hulp uit onverwachte hoek.

Najib - Marcel Langedijk

Najib Amhali is een van de bekendste en meest succesvolle cabaretiers van Nederland. Hij begon als stand-upcomedian in kleine zaaltjes in de jaren negentig en inmiddels treedt hij op in uitverkochte zalen. Najib behoort tot de absolute top, maar toch heeft zijn succes ook een keerzijde: met roem kwam geld en daarmee ook de verantwoordelijkheid voor familie en vrienden. Daarnaast worstelde hij jarenlang met een drank- en drugsverslaving die bijna het einde van zijn carrière betekende. In dit boek vertelt hij openhartig over zijn leven, maar ook zijn moeder, broers, vrouw en beste vrienden komen aan het woord.

De heren van de tijd - Eva García Sáenz de Urturi

Eva García Sáenz de Urturi zorgt in De heren van de tijd voor een goede mix tussen spanning, geschiedenis en cultuur. Het laatste deel in de Witte Stad serie neemt je mee in de zoektocht naar de dader van een reeks gruwelijke moorden. Unai López de Ayala moet de moorden zien op te lossen. Het boek De heren van de tijd lijkt identieke beschrijvingen te geven over de moorden die plaatsvinden. De toren van Nograro, een fort dat al eeuwen wordt bewoond door dezelfde familie, blijkt een cruciale rol te spelen in zijn onderzoek. Wanneer de tijd verstrijkt, komt Unai erachter dat het boek ook identitieke gelijkenissen heeft met zijn verleden. Wanneer hij hier achterkomt staat zijn hele leven op de kop.

Het recht van de snelste - Thalia Verkade & Marco Te Brömmelstroet

Steekt een hert de weg over of rijden wij dwars door zijn bos heen? Waarom moeten we op een knopje drukken als we de straat over willen steken? En hoe kan het dat we steeds sneller reizen, maar geen seconde eerder thuiskomen? Ontdek het allemaal in Het recht van de snelste van Thalia Verkade en Marco te Brömmelstroet. Ze bespreken alle onderwerpen die met het verkeer te maken hebben: van files tot fietssnelwegen, van drempels tot deelauto's. Hoe we ons verplaatsen heeft enorme invloed op de inrichting van onze straten, onze steden én onze samenleving. Het bepaalt zelfs hoe we met elkaar omgaan. In dit boek gaan journalist Thalia Verkade en wetenschapper Marco te Brömmelstroet op zoek naar een antwoord op die ene belangrijke vraag: van wie is de straat? Ze ontdekken dat het verkeer onze publieke ruimte heeft overgenomen – en laten zien dat een radicaal andere inrichting mogelijk is.

De spiegel & het licht - Hilary Mantel

Hilary Mantel neemt je in De spiegel en het licht voor de laatste keer mee naar het jaar 1536. In Engeland wordt Anne Boleyn, de tweede vrouw van de gevreesde koning Hendrik VIII, onthoofd door een Franse Beul en Thomas Cromwell weet vanuit het niets de toppen van de macht te bereiken. Niet veel later sterft ook de derde vrouw van Hendrik VIII. Terwijl Engeland in opstand is, verraders samenzweren in het buitenland en Hendriks bewind kraakt onder een dreigende invasie, ziet de slagvaardig ingestelde Cromwell een nieuw land in de spiegel van de toekomst. Maar kan een natie, of een individu, het verleden helemaal van zich afschudden?

Het is oorlog maar niemand die het ziet - Huib Modderkolk

Met zijn boek Het Is Oorlog Maar Niemand Die Het Ziet brengt Huib Modderkolk nieuwe inzichten en geheimen van de geheime diensten aan het oppervlak. De moderne tijd biedt talloze voordelen: we werken sneller en zijn altijd en overal bereikbaar. Maar er zijn ook nieuwe gevaren. Zes jaar oet Modderkolk nu onderzoek naar de schaduwkant van internet. Hij begon als buitenstaander, zonder enige voorkennis. Stukje bij beetje won hij het vertrouwen van bronnen. Iedere ontdekking roept nieuwe vragen op. Wie leest mee met onze appjes? Hoe ver reiken de tentakels van Nederlandse veiligheidsdiensten? Wat betekent het als staten internet gebruiken om te controleren en te saboteren? In dit boek laat Modderkolk zien hoe kwetsbaar een samenleving is die steeds meer vertrouwt op techniek.

Foto profiel CMS
Tessa Beijnon