Pareltjes bij de post nr. 3

Door: Iris
3-5-2017
Pareltjes Nr 3

Iedere dag ontvangt de redactie van Lees Magazine de nieuwste boeken van uitgeverijen: soms spannend, soms ontroerend of soms grappig of gewoon heel mooi gemaakt. De boeken vormen stapeltjes op en naast onze bureaus. Iedere keer als we ernaar kijken worden we blij en enthousiast: zo veel nieuwe, interessante boeken!

We willen ons enthousiasme graag met jullie delen en kiezen vanaf deze week de Top 3 boekenpareltjes die bij de post zaten afgelopen dagen.

Deze week de top 3 pareltjes bij de post van Iris:

1.

Unplug

Unplug, snel opladen door meditatie - Suze Yalof Schwartz

Elke week is er wel een dag dat ik energie tekort kom voor wat ik allemaal wil doen. "Snel opladen door meditatie", wie weet helpt dit boek een handje mee.

Bekijk op bol.com

2.

Piper Perish

Piper Perish - Kayla Gagan

Ik hou van illustraties en altijd bewonder ik de doeltreffende graphics waarvan ik alleen maar kan dromen dat ik ooit ook zo kan tekenen.

Bekijk op bol.com

3.

Zij, jij en ik

Zij, jij en ik - Julie Cohen

Last but not least, een romantisch boek. Die kan gewoon niet ontbreken in mijn pareltjeslijst. "Een schitterende roman voor fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty"

Bekijk op bol.com
Foto Iris
Iris